Skip to content
Home » Meditāciju veidi

Meditāciju veidi

Šajā rakstā aprakstīšu dažus no meditāciju veidiem ko variet mēģināt ikdienā. Daži no biežāk uzdotiem jautājumiem? Cik bieži jāmeditē? – Es ieteiktu katru rītu apm 10 – 20 min. Vai arī 2-3 reizes nedēļā pa 1 h. Precīzas atbildes nav, jo tie kuri sāk praktizēt meditāciju vairāk viņi var pat strādājot, braucot, rokot, ieiet dziļā meditācijā. Savukārt tieši šiem cilvēkiem meditējot lotusa pozā var būt vēl pastiprinātākas enerģījas sajušanas, tas var pārvērsties pat par ļoti jaudīgu pieredzi.

Miera Meditācija

Miera meditācijas tehnika ir ļoti vienkārša, bet uzdevums ir diezgan sarežģīts īpaši mēģinot pirmās reizes. Apsēžieties ērti, mierīgi, un atslābinaties. Aizveriet acis un sāciet elpot vieglām, brīvi. Ļaujiet lai ķermenis brīvi un mierīgi elpo. Un ļaujiet ķermenim atslābināties. lai ķermenis pats brīvi elpo. Brīvi elpojot iegūstiet mieru, vērojiet elpu, un panākiet lai panāk baudījums elpot. Lai ieelpojot izelpojot izplešās miera sajūta. Tad kad sasniegsiet miera sajūtu ļaujiet saglabāt šo stāvokli vismaz uz 30 min. Un veidojiet pilnīgu atslābumu.

Lai sasniegtu miera sajūtu dažreiz nepieciešams vairākas dienas ik pa laikam atkārtot šo meditāciju, un lēnām lēnām, ar prāta un ķermeņa mieru iestāsies arī iekšējais miers.

Kas tālāk?

Kad sākiet apgūt miera meditāciju, jūs sākiet atvērties sajūtām. Kad atveraties sajūtām jūs sākiet izplest savu enerģīsko lauku. Un sākiet lēnām arī izteiksmīgāk sajust intuīcīju, sirds balsi un daudz daudz vairāk.

Tālāk sekos meditācijas kuras var vairāk pilnveidot tikai tad kad ir apgūta miera meditācija.

Spēcīga enerģījas meditācija – Enerģījas vadīšana

Šī ir viena no jaudīgākām meditācijām, šīs meditācijas uzdevums ir iemācīties sajust un vadīt enerģījas. Enerģīju vadīšana un sajušana ir vesela tehnika, un zinātne. Par to vairāk es stāstu un runāju Miera Lapā. 

Svētlaimes un miera meditācija

Kad mācēsiet sajust enerģījas tad varēsiet šo skaisto rīta guļošo meditāciju taisīt. Šī meditācija saujaus augšējās – Gaismas enerģījas ar Zemes enerģīju kopā. Kad enerģījas sajaucās veidojas svētlaimes un nirvānas sajūta.

Channelings

Channelings ir ņemts vārds no angļu valodas. Ko tas nozīmē? Principā ka cilvēki ir pilnveidojuši gan mieru, gan balansu, un sākuši arī palikt būt jūtīgāki pret enerģijām, tad lēnām sāk mainīties cilvēku izpratne. Kā arī ļoti izteikti parādās intuīcīja un enerģētiskais redzējums. Palielinās arī izpratne, ka es esmu kas vairāk kā tikai cilvēks. Lēnam šai izpratnei izplešoties, izveidojas arī saikne ar augšu, kuras rezultātā cilvēki sāk uztvert info ko sūta viņiem pavadoņi, vai vieglāk sakot cilvēki sāk arī iemācīties saņemt atbildes uz saviem jautājumiem caur savei. Gan zināmas atbildes, gan arī nezināmas uz jautājumiem ko neviens nezin ko atbildēt. Šiem cilvēkime bieži arī paverās redzējums un saikne arī netikai ar Eņģēliem, augstāko utt. bet arī ar mirušajiem – Aizgājušajiem cilvēkiem. Un šīs ziņas var nodot šo cilvēku tuviniekiem utt. Līdzīgi arī cilvēki kuriem ir saikne, šiem cilvēkiem ir spēcīga vēlme izteikties un nodot informāciju citiem cilvēkiem, plaukt radoši utt. Šo visu pilnveidojot cilvēki kļūst kā to sauc par Channelingotājiem vai mēdijiem.

Paldies par skaisto tevi un skaistām tavām pieredzēm, un pasaki paldies sev par to pašu, pats sev! Tā ir viena no svarīgākām sastāv daļām un mditācijām ko varam praktizēt ikdienā!